LIFE

5 причин, чому подорожувати потрібно саме зараз!

Illustration

Еріка Фінк

MAY 14 | 7 min read

Illustration1) Подорожі – це найкращі інвестиції зараз!
На нашу думку, найкраща інвестиція в такій ситуації – це вкладення у власні спогади і враження. Я більш ніж впевнена, що через рік я не згадаю, коли і як купила ці чоботи або ту праску. Але я точно ще багато років буду пам’ятати, як зустрічала світанки на узбережжі Кіпру, як бродила вузькими звивистими вуличками Стамбулу під дощем, як з диким криком каталася в парку атракціонів PortAventura. Всі ці речі дають мені набагато більше, ніж будь-яка купівля техніки або одягу.

2) Подорожі – це свобода
У подорожах, хоч і на короткий період, але ми відчуваємо свободу! Ми можемо піти на пляж, а можемо не піти, ми вільні вибрати будь-яке кафе, де хочеться поїсти і нічого не готувати, у нас немає графіка, ми повністю покладаємося на свої бажання і вибір! 

3) Подорожі – це освіта!
Подорожі – найкраща школа. Тут можна навчитися психології та соціології, спостерігаючи за різними людьми і їхньою поведінкою, тут вивчаєш культурологію, занурюючись у різні культури, подорожі вчать логіці та плануванню, логістиці і філософії.

4) Подорожі не такі дорогі, як Ви думаєте!
Багато людей згодні, що подорожі – це важлива частина життя і морально вони вже готові відправитися пізнавати світ. Але їх зупиняє стереотип, що подорожувати – це дорого. Люди починають збирати якусь суму грошей, керуючись думкою «Ну от зараз зберу тисячу доларів і буду шукати, куди поїхати». І це розтягується на багато років.
Не потрібно чекати, поки Ви зберете величезну суму, відправитися в подорож можна і з 200 доларами.

5) Подорожувати зараз дуже легко!
Зараз, коли нам доступні всі знання усього світу в інтернеті, подорожувати стало легше, ніж приготувати борщ!

Тисячі блогів, форумів і статей розкажуть Вам, як підготуватися до подорожі, де знайти квитки, як зробити візу. Ви можете знайти яскраві звіти, детальні інструкції, поради та задати запитання досвідченим мандрівникам. Ви можете віртуально відвідати місто і побачити, як розташовані вулиці, подивитися галереї музею, прокласти маршрут в потрібну точку, знайти попутників і прочитати відгуки про готелі, кафе, екскурсії. Подорожі стали ближче, ніж будь – коли.