author picture

Еріка Фінк

17 травня, 2019

Найкращі пляжі Європи: де чудово провести свою літню відпустку?

Якщо ви ще не спланували свою літньо-осінню відпустку і офісні стіни бажаєте обміняти на простір пляжів та теплі хвилі чистого моря — наша підбірка для вас. Кіпр, Хорватія, Мальта, Греція– найкращі острови, міста та пляжі, щоб знайти спокій чи навпаки, відірватись на вечірках.

 • 1. Кіпр

  Ви не помилитесь, якщо вважатимете Кіпр найгостиннішим містом. Найкращий час відвідати острів – з квітня по жовтень — саме цей час вважається найприємнішим для пляжного відпочинку.
  Безліч пляжів на Кіпрі мають нагороди “blueflag”. Статус “Blueflag” чи блакитний прапор — це пляжна нагорода, що видається пляжам за 33 критеріями – від стану навколишнього середовища, якості води, безпеки, сервісу тощо. Якщо для вас важливою є якість пляжів, на яких ви відпочиваєте, радимо відпочивати на пляжах, які отримали дану нагороду.
  NissiBeach, AyiaNapa
  Найвідоміший пляж на Кіпрі NissiBeach відомий своїми дикими вечірками, барами й натовпами молоді у високий сезон. NissiBeach — це довга піщана затока з мілкою, але кришталево-чистою водою.

  CapeGreco, AyiaNapa

  Невеликий дикий пляж для тих, хто хоче уникнути натовпу людей і знайти відпочинок для душі. Затока, оточена скелями, ідеальна для лінивого відпочинку на під гарячим сонцем. Тут можна стрибати зі скель, висотою до 10 метрів у воду і плавати морськими печерами у прозорій воді.

  article image

  Aphrodite’sRock, Paphos
  За легендою саме тут народилась богиня любові, Афродіта. Пляж не піщаний, а із гладкого каменю, що є непоганою альтернативою типовим піщаним пляжам.
  Місцеві жителі говорять, що це одне з найкращих місць для спостереження заходів сонця на острові.

  CoralBay, Paphos

  Кораловий Бей в місті Пафос — один із найпопулярніших пляжів на Кіпрі. Довгі піщані пляжі, невеликі хвилі — ідеально для сімейного відпочинку, без шуму барів і диких молодіжних вечірок.

 • 2. Хорватія

  Балкани — нова туристична мекка для українських та європейських туристів. Донедавна невідоме узбережжя сьогодні визнається найбільш мальовничим, чистим та доступним за ціною.
  Хорватія сподобається всім, хто шукає білі піщані пляжі, теплу і чисту воду Адріатичного моря та смачну кухню Середземномор’я.
  Сезон на хорватському побережжі починається в травні й закінчується в кінці вересня.

  article image

  Задар і Спліт
  Перебуваючи в Хорватії, ви повинні відвідати Задар і Спліт — невеличкі старовинні міста, з красивою архітектурою і маленькими затишними вуличками. Побережжя регіону називають Макарською Рів’єрою, вона простягається на 70 км узбережжя і відома курортами із статусом блакитного прапору. Дубровник
  Найкрасивішим містом Хорватії називають Дубровник, що теж розкинувся на березі Адріатики. Окрім красивого старого міста, яке стало всесвітньо відомим завдяки серіалу “Гри престолів”, тут знаходиться піщаний пляж BanjeBeach. Пляж знаходиться одразу біля воріт в старе місто, і може похвалитись красивим видом на середньовічне місто, що надає йому особливий колорит. На катерах звідси можна добратись також до островів Млет, Корчула і Корнаті.

  Серед інших красивих піщаних пляжів Хорватії зверніть увагу на місто Лопар на острові Раб, пляж Сахарун на острові Дуги-Оток, а також Crvenaluka і популярний серед молоді VelaPrzina.

 • 3. Мальта

  Оскільки Мальта знаходиться в центрі Середземномор’я, пляжний сезон тут довший, ніж у багатьох частинах Європи. Він починається в квітні і закінчується в жовтні. Мальтійські острови також можуть похвалитись красивими пляжами для відпочинку та активних видів спорту, як снорклінг чи дайвінг.

  article image

  Крім головного острова, популярні Гозо і Коміно.
  Найвідомішими пляжами тут є MellieħaBay, GħajnTuffieħa і GoldenBay. А для тихого і затишного відпочинку, вибирайте для себе пляжі ParadiseBay і Armier.

  Плюсом відпочинку на Мальті є те, що англійська в країні – державна мова та відпочиває на острові невелика кількість російськомовних туристів. Також не забувайте, що це колишня британська колонія, тому рух у країні лівосторонній, а традиційний чай з молоком подають о 5 годині.

 • 4. Греція

  Найкращий час для пляжного відпочинку в Греції — з травня до жовтня. 
  Міконос
  На Міконосі не пропустіть PanormosBeach, EliaBeach, ParadiseBeach — місця, наповнені енергетикою, де ввечері відбувають шалені вечірки, а вдень у вашому розпорядженні тепле Егейське море, і цілий спектр розваг — водні лижі, мотоцикли, віндсерфінг, парасейлінг тощо.

  article image

  Корфу
  На Корфу їдьте за спокоєм, природою і довгими пішими прогулками островом. Тут не пропустіть такі пляжі, як MonReposPalace, SidariBeach, ArillasBeach.
  Скіатос
  А на острові Скіатос вартують уваги LittleBanana, EleniBeach, VromolimnosBeach, NostosBeach. LittleBanana, до речі, вважається одним із найкращих нудистських пляжів Європи.

  Санторіні
  Якщо вас не лякають натовпи туристів відвідайте острів Санторіні. Тут відомими є кілька чорних пляжів — Перісса, Періволос, Камарі, Вліхада, Мололітос, а також Червоний та Білий пляжі.

 • Закінф 

  На острові Закінф знаходиться бухта Навайо (ShipwreckBeach). Великі скелі оточують чисту прозору затоку, з піщаним пляжем. 

  article image

  Популярним він є також через містичні уламки корабля, що знаходяться на березі.
  Пляж відкритий круглий рік поспіль, добратись до нього можна виключно морем із PortoVromi, AgiosNikolaos і CapeSkinari.